قوانین سایت و سیاست حریم خصوصی

الف- این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ب- هرگونه سوء استفاده از مواد و خدمات خریداری شده از این وبسایت مجاز نبوده و این وبسایت در اینگونه موارد هیچگونه مسئولیت حقوقی، کیفری و مدنی نخواهد داشت.

ج- مواد و خدمات خریداری شده از این سایت در مالکیت خریدار قرار داشته و مسئولیت هر نوع سوء استفاده از آنها بعهده خریدار خواهد بود.

د- انتقال، کپی برداری و تحویل تمام یا بخشی از مواد و خدمات خریداری شده توسط خریدار به غیر، ممنوع می باشد.

ه- ارسال کالای خریداری شده برای مشتری، طبق آدرس حمل اعلامی توسط خریدار تحویل خواهد شد و آدرسی که هنگام خرید توسط مشتری ثبت می گردد ملاک قرار خواهد گرفت و مسئولیت اعلام آدرس اشتباهی یا ناقص بعهده خریدار خواهد بود.

و- مسئولیت اعلام و ثبت صحیح شماره تلفن تماس و کدپستی بعهده خریدار است.

ز- استفاده از مواد و خدمات خریداری شده از این وبسایت فقط جهت انجام پروژه های تحقیقاتی، پایان نامه دانشجویی و خدمات تخصصی آزمایشگاهی مجاز می باشد.

ح- این وبسایت در مورد حوادث ناشی از عدم آگاهی ، بی احتیاطی و استفاده غیر اصولی در مصرف و بکارگیری مواد و خدمات فروخته شده ( مانند بیماری در اثر آلودگی به باکتری ها ، مسمومیت ، تخریب تجهیزات مورد استفاده و … ) هیچگونه مسئولیتی ندارد. ( درصورتیکه آگاهی ، مهارت و امکانات کافی جهت کار با مواد خطرناک را ندارید، از خرید و کار کردن با آنها اجتناب نمائید )

ط- در صورت بروز هر گونه ایراد و اشکال در عدم مطابقت کالای خریداری شده با سفارش یا کیفیت و کارآیی مواد و خدمات فروخته شده ، خریدار موظف است مراتب را بلافاصله ( نهایتا ظرف مدت 24 ساعت پس از تحویل گرفتن مرسوله ) به واحد پشتیبانی بیوایر و با ذکر دلایل و مستندات و تصاویر اعلام نماید. این موارد ظرف مدت 48 ساعت توسط کارشناسان بیوایر بررسی و در صورتیکه دلایل ارائه شده توسط تیم کارشناسی بیوایر مورد تایید قرار گیرد به مشتری اعلام خواهد گردید و سپس خریدار میبایست کالای خریداری شده را ظرف 48 ساعت و با بسته بندی اصولی ( و رعایت زنجیره سرد در مورد کالای فاسد شدنی ) به آدرس بیوایر مرجوع نماید و رسید مربوطه را ارائه دهد. پس از تحویل کالای مرجوعی به بیوایر و بررسی صحت آن توسط کارشناسان ما، وجه کالای خریداری شده عیناً به شماره حساب اعلامی توسط خریدار ( که باید به نام ایشان باشد )، نهایتاّ طی مدت زمان یک هفته مسترد خواهد گردید. هزینه حمل مرجوعی کالا بعهده خریدار است.

ی- مشکلات فیزیکی کالای خریداری شده مانند نشتی ، شکستگی و … پس از تحویل کالا به بنگاه حمل و نقل ، مسئولیتی برای بیوایر ایجاد نخواهد نمود.

ک- مسئولیت تحویل گرفتن سریع و به موقع محصولات فاسد شدنی و مواردی که نیاز به رعایت زنجیره سرد دارند از بنگاه حمل و نقل ، بعهده خریدار می باشد. در صورتیکه بنگاه حمل و نقل عامل تحویل دیر هنگام و یا حمل ناصحیح اینگونه مواد باشد، خریدار می بایست مراتب را صورتجلسه و از طریق بنگاه حمل و نقل پیگیری نماید. بدیهی است که بیوایر در اینگونه موارد مسئولیتی نخواهد داشت.

س- استفاده از الفاظ و کلمات رکیک، توهین به اشخاص، شخصیت های مملکتی، اظهار نظر سیاسی و هر گونه مطلبی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، در تمامی قسمتهای سایت بیوایر ( مانند بخش دیدگاه ها ) ممنوع است. در صورت مشاهده ، ضمن پیگرد قانونی ، فرد بطور دائم در این وبسایت بلاک شده و اطلاعات و مطالب وی بطور کلی حذف خواهد گردید.

ص- در صورت لزوم و بنا به صلاحدید، وبسایت بیوایر می تواند از خریدار مواد بیولوژیک و خطرناک، معرفی نامه معتبر از دانشگاه و یا ارگان مربوطه را طلب نماید.

ض- بنا به درخواست مشتری، ارائه فاکتور فروش کالا و خدمات، بر اساس عملکرد سایت ، شماره سفارش ، تاریخ خرید و صرفا بنام خریداری که اقدام به ثبت سفارش نموده و از طریق ایمیل اعلامی مشتری خواهد بود. در این خصوص ارائه شماره کد ملی شرکت برای خریداران حقوقی الزامی است.

ل- در موارد فورس ماژور و حوادث، بیوایر هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

م- حل اختلاف در ابتدا توسط فروشنده و خریدار و در مراحل بعدی توسط مراجع ذیصلاح قانونی صورت خواهد پذیرفت.

ن- کاربر استفاده کننده از محتوای سایت و همچنین خریدار با خرید کالا و خدمات از بیوایر، کلیه موارد و قوانین فوق الاشاره را با آگاهی کامل از موارد و بدون کم و کسر می پذیرد . ( خرید و استفاده از محتوای سایت بمنزله پذیرش کامل مقررات این وبسایت است و بعداً هیچگونه ادعایی پذیرفته نیست )

( توصیه می شود قبل از هرگونه خرید، حتماً قوانین و مقررات سایت را مطالعه فرمائید)

نشانی وب‌سایت ما: http://bioir.ir

حریم خصوصی و امنیتی :

دیدگاه ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ( آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه ).

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (که هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید یا نه. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) را شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ثبت میکنید. این کوکی‌ها یک سال مداومت خواهند داشت.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” مرا به خاطر بسپار”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. رفتار با مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است می باشد.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعات مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است (اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید).

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربری آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه میداریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.